İlk özel metrolu proje " Vadi İstanbul "

Artaş İnşaat, Keleşoğlu İnşaat ve Aydınlı Grup, Cendere’de ” Vadi İstanbul ” için güçlerini birleştirdi.
Özel olarak inşa edilecek metronun da içinde bulunduğu karma yapıda teslimler 2016’da yapılacak

Her biri kendi içinde bugüne kadar önemli işlere imza atmış 3 inşaat firması Kağıthane’de 50 bin metrekare arsa içinde yükselecek Vadi İstanbul için güç birliği yaptı. Kağıthane’deki Evyap Fabrikası’nın arazisi üzerine inşa edilecekVadi İstanbul 3 etaptan oluşacak. Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat imzasıyla yükselecek projenin satışına ise bu ay içinde başlanacak. İlk etapta 1.100 konutun yer alması planlanan Vadi İstanbul ‘un tamamında 3 bin konut yer alacak. 2016 yılında tamamlanması hedeflenen projede, alışveriş merkezi, rezidans, ofis ve otel yükselecek.

En düşük metrekare 65

Su, peyzaj, orman ve kolay ulaşım imkanıyla dikkatleri üzerine çeken Vadi İstanbul ‘da konutların alanları 65 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor. Şirket yetkilileri proje için İstanbulluların yanı sıra, birçok ülkeden de yoğun talep gelmesini beklediklerini dile getiriyor.

Etrafı ormanla çevrili

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı ve Keleşoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş’in ortaklığıyla inşa edilecek proje Maslak’ın devamı niteliğinde Belgrad ormanlarıyla çevrili alanda yer alıyor.

Projenin içinden, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan, İstanbul Boğazı’nın sularını taşıyan bir dere de akıyor. Proje, teras evler, rezidanslar, ofisler, alışveriş caddeleri, kafeler, oteller ve AVM’lerin yanı sıra konser salonları ile eğlence alanlarına da sahip olacak.

İlk özel metrolu proje

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı ve Keleşoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş’in ortaklığıyla yükselecek
Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu da inşa edilecek. Metro, şehrin metro ağına bağlanacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s