İhale İlanı : “İNCİRLİK-CEYHAN ARASINDA 7 ADET MERSİN-TAŞKENT ARASI 4 ad. HEMZEMİN GEÇİT ’İN AHŞAP KAPLAMA YAPILMASI”

“İNCİRLİKCEYHAN ARASINDA7 ADET ( KM: 401+750, 404+232, 415+117, 406+908, 411+253, 411+725, 413+476 ) MERSİN-TAŞKENT ARASI 4 ad. ( KM:9+670 2 Ad.4 mt Güney yol – 9+670 2 ad 4 mt Kuzey yol ) HEMZEMİN GEÇİT ’İN AHŞAP KAPLAMA YAPILMASI” yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesine göre DOĞRUDAN TEMİN usulü ile temin edilecektir. Doğrudan temine ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:1 – İdarenina) Adı :TCDD 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

b) Telefon numarası : 0322 4536914

c) Faks numarası : 0322 4585371

d) Doğrudan temin dokümanının görülebileceği adres : Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. 01120-SEYHAN/ADANA

2 – Doğrudan temin yapım işinin

a) Niteliği, türü ve miktarı : 11 ADET HEMZEMİN GEÇİTİN AHŞAP KAPLANMASI.

b) Yapılacağı yer : İNCİRLİK-CEYHAN VE MERSİN-TAŞKENT ARASI NDA

c) İşin süresi : Yer tesliminden itibaren 15 iş günüdür

3 – Doğrudan Temin Yapım İşinin

a) Tekliflerin sunulacağı adres: TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Yol Servis Müdürlüğü ADANA

b) Doğrudan teminin yapılacağı adres: TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Yol Servis Müdürlüğü ADANA

c) www.tcdd.gov.tr internet adresinde ilan tarihi: 08/11/2012

d) Doğrudan temin (son teklif verme) tarihi: 15/11/2012

e) Doğrudan temin (son teklif verme) saati: 10:00

f) Doğrudan temin komisyonunun toplantı yeri: TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Yol Servis Müdürlüğü ADANA

1 – Teklif mektubu ve geçici teminat da dahil olmak üzere Doğrudan temine katılabilme şartı olarak bu Şartnamede istenilen bütün belgeler bir zarfa veya pakete konulur. Zarfın veya paketin üzerine isteklinin adı, soyadı veya ticaret unvanı, tebligata esas açık adresi, teklifin hangi işe ait olduğu ve İdarenin açık adresi yazılır. Zarfın yapıştırılan yeri istekli tarafından imzalanarak, mühürlenir veya kaşelenir. Teklifler, Doğrudan temin dokümanında belirtilen Doğrudan temin saatine kadar sıra numaralı alındılar karşılığında İdareye (tekliflerin sunulacağı yere) teslim edilir.

2- İşin yapımı kendisinde kalan istekli, doğrudan temin dökümanında belirtilen sürede sözleşme yapmazsa, hiçbir itiraza mahal olmaksızın geçici teminat irad kaydedilir ve ikinci sıradaki firma ile sözleşme imzalanır. Teklif sunanlar, bu hususu peşinen kabul ederler. Sözleşme imzalandıktan sonra, diğer isteklilerin geçici teminatları kendilerine iade edilir.

3- Teklif mektuplarında kazıntı, silinti olmaz. Okunaklı şekilde, yazı ve rakamla teklif sunulur. Yazı ve rakam uyuşmazlığı, teklifi geçersiz kılar.

4- Teklif fiyatlar KDV’sizdir. KDV ayrıca ödenir.

5- Komisyon kararı ile doğrudan temin, üzerine yapılmasına karar verilen istekli % 6 kesin teminat vermek, işin bitimine kadar idare emrinde tutmak, damga vergisini yatırmak ve sözleşme imzalamak zorundadır.

6- Teklifler, Türk lirası şeklinde sunulacaktır.

7- Teklif zarfının üzerinde isteklinin adı, soyadı veya ticaret unvanı, tebligata esas açık adresi, teklifin hangi işe ait olduğu, Doğrudan temini yapan İdarenin açık adresi ve zarfın yapıştırılan yerinin istekli tarafından imzalanıp kaşelenmesi veya mühürlenmesi hususlarına bakılır. Bu hususlara uygun olmayan zarflar bir tutanakla belirlenerek değerlendirmeye alınmaz.

8- Teklif sahipleri, doğrudan temin dosyası kapsamındaki bütün dokümanları okuyup, incelediklerini ve işin yapım şeklini bilir kabul edilir. Teklif sahibi, teklifini verdikten sonra, herhangi bir gerekçe ile teklifinden vazgeçer veya iptalini isterse, hiçbir hüküm almaya gerek kalmaksızın geçici teminatı irad kaydedilir.

9- Bu Doğrudan temin de ekonomik açıdan en avantajlı teklif, teklif edilen fiyatların en düşük olanıdır.

10- Doğrudan temin dokümanının görülmesi ve alınması: Doğrudan temin dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve alınabilir.

11- Teklifler, Doğrudan temin (Son teklif verme) tarih ve saatine kadar TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Yol Servis Müdürlüğü adresine elden teslim edilecektir.

12- İstekliler tekliflerini, idarenin verdiği teklif mektubuna uygun olarak Anahtar teslimi götürü bedel üzerinden vereceklerdir. Doğrudan temin sonucu, üzerine doğrudan temin yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacaktır.

13- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, doğrudan temin tarihinden itibaren 45 takvim günüdür.

14- İş Ortaklığı veya Konsorsiyum olarak doğrudan temine teklif verilemez.

Reklamlar

İhale İlanı : “İNCİRLİK-CEYHAN ARASINDA 7 ADET MERSİN-TAŞKENT ARASI 4 ad. HEMZEMİN GEÇİT ’İN AHŞAP KAPLAMA YAPILMASI”” üzerine 2 düşünce

  1. Geri bildirim: İhale İlanı : MERSİN-TAŞKENT ARASINDA KLM : 12+435 DE BULUNAN HEMZEMİN GEÇİT ’İN ÖNÜNE 18 M. UZUNLUĞUNDA IZGARALI KANAL YAPILMASI VE Q 200 SİPRAL SARIMLI BORULARLA SUYUN UZAKLAŞTIRILMASI YAPIM İŞİ. - Ray Haber | Güncel raylı ulaşım

  2. Geri bildirim: RayHaber 15.11.2012 İhale Bülteni - Ray Haber | Güncel raylı ulaşım sistemleri haber sitesi | Ray Haber | Güncel raylı ulaşım sistemleri haber sitesi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s