Trabzon Lojistik Merkezi ve Ovit Geçidi birbirini tamamlayacak

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, 2014-2015 yıllarında yapılacak seçimleri önemsediğini şimdiden ilan ederken, Trabzon’a üstü kapalı lojistik müjdesi verdi. Erdoğan, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığımızın ortak yaptığı bir çalışma burada Trabzon ve Rize arasında bir sürpriz meydana getirebilir. İnşallah bu sürpriz ile birlikte Ovit Tüneli ve Trabzon’da uluslararası taşımacılıkla ilgili bir lojistik merkez meydana getirebiliriz” şeklinde konuştu.

Hemşerilerine bir de müjde veren Erdoğan, “Bu arada Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığımızın ortak yaptığı bir çalışma ile burada Trabzon ile Rize arasında bir sürpriz meydana getirilebilir. İnşallah bu sürpriz ile birlikte de burada Ovit Tüneli ile, Trabzon ile birlikte uluslararası taşımacılıkla ilgili bir lojistik merkez de meydana getirebiliriz” şeklinde konuştu.

Erdoğan daha sonra baba ocağı Rize’nin Güneysu İlçesi’ne geçti. Burada kendisini bekleyen hemşerilerine kısa bir konuşma yaptı. Ardından dinlenmek üzere Merkez Mahallesi’ndeki evine çekildi.

Kaynak : Günebakış Gazetesi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s