SECHERON FİRMASI TÜRKİYE DE SERVİS MERKEZİ KURACAK

İsviçre Cenevre de yerleşik Raylı sistem araç ve sabit istasyonlarına 1890 yıllarından beri aşağıdaki elektriki komponentleri üreten SECHERON firması Türkiye pazarında DeSA Şti.ile servis bakım merkezi kurmayı planlamaktadır.

Secheron firması Dünya ve ülkemizdeki hemen hemen  ALSTOM, ABB, SİEMENS, BOMBARDIER, ROTEM, CAF gibi üreticilerden alınan her araçta (tren ve tramvayda) ya bir AC/DC yüksek hız kesici veya Kontaktörü bulunmaktadır.

Secheron müşteri ile yakın işbirliği ve teknik destek ilkesinden ve kaliteden asla taviz vermediğinde araç üreticisi ve müşterilerin tercih nedeni olmaktadır.Bu nedenle de Demiryolu piyasasında marka olmuş, dünya pazarında konusunda lider olmuştur.

DeSA Şirketi Secheron firması uzun yıllardan beri Türkiye temsil etmekte ve işbirliğini sürdürmektedir.

Bu anlamda Secheron ürünleri dünyada raylı sistem ve araçlarında yaygın ve etkin olarak sorunsuz kullanılmakta ve bu ürünlerin uzun ömürlü olmalarının nedenleri aşağıda sıralanan temel esaslara dayanmaktadır.

1. 1860 yıllarından beri ayni alanda üretim faaliyetini sürdüren Secheron firması Raylı sistem araçlarında dünya çapında isim yapmıştır.

2. Secheron özelikle AC ve DC hız kesicileri ve kontaktörlerde marka olmuştur.

3. Ürünlerinin üretiminde kalite standartlarında asla taviz verilememektedir.

4. Rakipleri (ALSTOM,ABB, Siemens gibi)müşterilerin tercihleri nedeniyle çoğunlukla Secheron ürünlerini kullanmaktadır.

5. Secheron araç üreticileri (ALSTOM,ABB,BOMBARDIER,SIEMENS,CAF,ROTEM gibi) vasıtasıyla ürünlerini satmasına rağmen sürekli kullanıcı ve işletmeci müşterileriyle yakın işbirliği içinde sorunları giderme,yardımcı olma, bilgilendirme ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

6. Müşteri talep ve sorunlarıyla ürünlerini sürekli geliştirmektedir.

7. Ürünlerinin uzun vadede emniyetli kullanılmasını sağlamak için orijinal yedek parçaların kullanılmasını ,piyasada fason ve ucuz kalitesiz parçalarla risk alınmamasını önermektedir.

8. Cihazların kullanılması, işletilmesi ve bakımının manüellere uygun yapılması ile ürünlerin ömrü arttırılmakta ve arızalar azaltılmaktadır.

Bu anlayış çerçevesinde SECHERON komponentlerinin bakım ve kullanılmasında olabilecek yardım ve destek için gerek DeSA Şti olarak ve gerekse Secheron firması devamlı Türkiye pazarında hazır olacaktır.

Kaynak : Nurettin Atamtürk

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s