Keyhan Tercüme Bürosu Avantajları

Keyhan Tercüme Bürosu Avantajları

Firmamız 1997 yılında bir aile şirketi şeklinde kurulmuş olup hakkımızdaki bilgileri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz.

Şirketimiz Ankara,İstanbul, İzmir ve Bursa’daki bürolarıyla, hem resmi kurumlar hem de özel şirketlerle çeviri alanında çalışma tecrübesine sahiptir..
Şirketimizin müşterilerinin büyük kısmını uluslararası müteahhitlik firmaları, devlet kurumları, bilgisayar yazılım firmaları, büyük sanayi kuruluşları, hukuk büroları, marka ve patent ofisleri, reklam ajansları oluşturmaktadır.
Her çeviri ilgili alanda eğitim görmüş kişilerce koordine edilip gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda, hukuki çeviriler bölümümüz, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu şirket ortağımız tarafından, Teknik çeviriler bölümümüz ise Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu, deneyimli bir mühendis tarafından yönetilmektedir.
Özellikle yoğun ve uzun süreli projeler için bir Proje Yöneticisi görevlendirilmektedir. Bu kişi müşterideki yetkili ile işin başlangıcında bir terminoloji çalışmasından itibaren temas halinde olup, işin gidişatı hakkında sürekli bilgi vermektedir.
Her türlü çeviri talebine yanıt verebilecek bilgisayar yazılım ve donanımı kullanmaktayız. Ayrıca firmamız, özellikle yoğun ve uzun süreli projeleriniz için terminoloji birliğini sağlamak bakımından sözlükler oluşturmaktadır.

Kaynak : www.keyhantercume.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s