Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Şölenietus_yollarda

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Şöleni

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Bizde AK Partililik, CHP’lilik yok, Edirne sevdası, Edirne’ye hizmet aşkı var” dedi.

Edirne Belediyesi ve Serhat Birlik işbirliğiyle Selimiye Camisi meydanında düzenlenen şölende konuşan Sedefçi, 19 yıldır Edirne’ye belediye başkanı olarak hizmet ettiğini söyledi.

Edirne’nin en önemli sorunlarından birinin ulaşım olduğunu belirten Sedefçi, Edirne Toplu Ulaşım Sismeti (ETUS) kapsamında Serhat Birlik tarafından alınan 46 otobüsle toplu taşıma sorunun çözüleceğini vurguladı.

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi  ve yeni otobüslerle vatandaşların duraklarda uzun süre beklemeden gideceği yere hızla ulaşacağını anlatan Sedefçi, “Edirne kabuğunu kırdı, dünya kenti olma yolunda hızla ilerliyor. Bu sistem yetmeyebilir. 3-5 yıl sonra Edirne’ye raylı sistem gelebilir. Bunun çalışmalarını yapıyoruz. Bu raylı sistemi ETUS’u da ortak yaparak oluşturacağız. Amacımız kimseyi mağdur etmemektir” şeklinde konuştu.

Edirne’nin çağdaş bir kent olduğuna dikkati çeken Sedefçi, “Bakın şölenimizde Ak Parti İl Başkanı ve belediye başkanlığına adaylığını koyan sayın Hatipler de burada. Edirne’nin menfaatleri için hemen kol kola girerek dostça işbirliği yapmaya çalışıyoruz. Bizde AK Partililik, CHP’lilik yok, Edirne sevdası Edirne’ye hizmet aşkı var” diye konuştu.

etus yollarda Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Şöleni

Kaynak : www.haberler.com

 Source Article from http://www.rayhaber.com/edirne-toplu-ulasim-sistemi-soleni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=edirne-toplu-ulasim-sistemi-soleni

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s