Eskişehir’de Bağlar Demiryolu Geçidi ‘ne Alternatif Yaya Geçidi Ulaşıma Açıldıeskisehir-demiryolu

Eskişehir8217;de demiryolu hattının yer altına alınması projesi kapsamında geçen ay trafiğe kapatılan Bağlar Demiryolu Geçidi ‘ne alternatif olarak 100 metre mesafede yaya geçidi ulaşıma açıldı.

Bağlar Geçidi’ne 100 metre mesafedeki İki Eylül Ortaokulu ile Bacı Sokak arasında açılan yaya geçidindeki çalışmaları inceleyen AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, geçitte 24 saat görevli bulunacağını söyledi.

Reyhan, hızlı tren projesinin hükümetin en önemli çalışmalarından olduğunu dile getirerek, proje kapsamında Eskişehir’deki çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

Bağlar Geçidi’nin geçen ay trafiğe kapatıldığını anımsatan Reyhan, şöyle konuştu:

“Bağlar Geçidi ulaşıma kapatıldığından itibaren vatandaşların karşıdan karşıya geçmek için talepleri vardı. Bizler bu talepleri TCDD yetkilerine aktardık. Görüşmeler neticesinde Bağlar Geçidi’ne 100 metre mesafedeki Bacı Sokak ile İki Eylül Ortaokulu arasında kalan bölgede geçici yaya geçidi açılması uygun bulundu. Burada 24 saat görevli arkadaş bulunacak. Geçici olarak planlanan bu geçit vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

eskisehir demiryolu Eskişehirde Bağlar Demiryolu Geçidi ne Alternatif Yaya Geçidi Ulaşıma Açıldı

Kaynak : Haberciniz.bizSource Article from http://www.rayhaber.com/eskisehirde-baglar-demiryolu-gecidi-ne-alternatif-yaya-gecidi-ulasima-acildi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=eskisehirde-baglar-demiryolu-gecidi-ne-alternatif-yaya-gecidi-ulasima-acildi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s