Altıparmak Caddesi'nde Yeni Trafik Düzenlemesi | T1 Tramvay Hattı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, modern ulaşımı kent merkeziyle buluşturacak olan Heykel – Garaj T1 Tramvay Hattı inşaat çalışmalarına Altıparmak Caddesi ile devam ediliyor.
Bursa’da konforlu ulaşımı kentin merkezine taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Heykel – Garaj T1 Tramvay Hattı ‘nın çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre; Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ tarafından sürdürülen T1 tramvay hattı çalışmalarının 4. etabı Altıparmak Caddesi’nde devam ediyor.

Altıparmak Caddesi’nin Stadyum ve Çatalfırın kavşakları arasındaki bölümde devam eden, yolun batı doğu istikametine göre sağ kesiminde devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle bölgede trafik akışı düzenlendi.

Altıparmak Caddesi’nden Atatürk Caddesi istikametine doğru iki şerit çıkış, bir şerit iniş halinde akan trafik, aynı zamanda, sabah 10.00-16.00 saatleri ile akşam 21.00-07.00 saatleri arasında bir şerit iniş ve bir şerit çıkış olacak şekilde düzenleniyor. Sürücüleri Altıparmak Caddesi’ndeki çalışmalar süresince alternatif güzergah olarak şehir merkezine gidişte Hamzabey ve Kaplıca caddelerini kullanmaları konusunda uyaran yetkililer, Fevzi Çakmak ve Haşim İşçan caddelerinden Çekirge ve Stadyum kavşağı istikametine gidişte de Bursalı Tahir ve Çarşamba Darmstad caddelerinin alternatif güzergah olarak kullanılması gerektiğine dikkati çekti.

T1 tramvay hatti

Kaynak : www.haberler.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s