Demiryolu İhaleleri

Demiryolu İhaleleri : Demiryolu ihaleleri günlük olarak taranmakta olup, web site gruplarımızda bilgi amaçlı olarak yayınlanmaktadır. RAYHABER‘de Yatırımlar Dergisi anlaşmamıza bağlı olarak 1 hafta gecikmeli olarak ihale sonuçlarını da çok detaylı olarak takip etmeniz mümkün. Ayrıca RAYİHALE sitemizde raylı ulaşım ve taşım sistemleriyle ilgili tüm ihaleleri teknik şartname, sözleşme, kazanan bilgileri, ihale bedeli, işe başlama, sözleşme bedeli vb detaylarla sorgulamanız mümkün.

RayHaber günlük olarak İhale Bülteni yayınlamakta ve bu bültenler sektördeki binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. Yurt dışından Türkiye demiryolu sektörünü takip eden firmalar da uluslararası ihaleleri yakından takip etmektedirler.

2012 yılı başında yayın hayatına başlayan web sitemiz çok yakında sizlere basılı yayın olarakta ulaşacak. 2 ayda bir çıkartılması planlanan dergi için çalışmalarımız sürmektedir. Reklam ve diğer özel istekler için lütfen iletisim@rayhaber.com ya da +90 224 441 0 414 nolu telefondan iletişime geçiniz.

Günlük 10.000 tekil ziyaretçi sayısına ulaşan sitemizde her gün yüzlerce ihale ve ihale sonuçlarıyla ilgili bilgi alınmaktadır. 10 yıllık demiryolu sektörü haberi arşine sahip olan sitemizde 10.000’den fazla haber bulunmaktadır. Size daha kolay hizmet vermemiz için aşağıdaki boş alana e-mail adresini yazarak bizden düzenli olarak ÜCRETSİZ RAYHABER BÜLTENİNE abone olabilirsiniz:

Üye olmak için:
Powered by RayHaber RSS

 

 

Raylı Sistem İhaleleri :

[wpmizerss url=”http://feeds.feedburner.com/RayHaberIhaleler” feeds_limit=”20″ words_limit=”500″ ul_class=’ class=”ordered”‘]

Raylı Sistem İhale Sonuçları :

[wpmizerss url=”http://feeds.feedburner.com/RayHaberIhaleSonuclari” feeds_limit=”20″ words_limit=”500″ ul_class=’ class=”ordered”‘]

Demiryolu İhaleleri

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.